• donceleger
    #18
    Ez így egyáltalán nem igaz. Nem kell hozzá egy óra sem (kivéve persze ha balfasz az ember), a kinect ugyanis csatlakozás után automatikusan beállítja magát, valamint minden egyes bekapcsolás utá automatikusan újrakalibrálja magát és ha véletlenül leeseik, akkor is. Tökéletesen lát világos és sötét körülmények között is, persze vaksötétben nem a legjobb, de egyébként megoldja, viszont minimális fényviszonyok mellett is tökéletesen működik. Néha lassabban reagál ugyan, de ez nem észrevehető és egyáltalán nem zavaró (megjegyzem sok eszköznek van 5-6 ms válaszideje), csak a nagyon kockák és akik nagyon akarják fikázni a kinectet, azok mondják ezt problémának.
    Én megvettem és nem bántam meg. Még ezek az ugri-bugri játékok is teljesen jók, élmény velük játszani, ersze várom a komolyabb játékokat is, de addig ezekkel is jól lehet szórakozni. És 28 éves vagyok!
    Aki szerint szar, az vagy nem próbálta és fogalma sincs miről beszél, vagy egyszerűen nem tetszik neki, de ettől még nem szar.