halgatyó#14
Érdekes figyelni a taktikájukat. Mármint azokét, akik mindig tudják -- és meg is mondják derekasan!! -- hogy nekünk mi a jó, és hogy miről mit kell gondolnunk.
Először megvádolták a Wiki főemberét nemi erőszakkal meg hasonlókkal. Ők (akik egyébként a buzik nyilvános meztelen masírozását és a közlekedés megbénítását rendjénvalónak tartják) olyan világot hoztak létre, ahol bizonyos "bűnökért" (amiket ők korlátlanul aggathatnak másra) valóságos autodafét lehet rendezni.
Aztán fenyegették, nomeg -- gondolom, és okkal -- nyilván megpróbálták némi anyagi előny meglobogtatásával meg az ezzel kombinált zsarolással "jobb belátásra" bírni, természetesen nem nyilvánosan
Aztán jött ez a szerver-túlterheléses támadás. Hogy ne lehessen elérni a forrást.
Majd ők közvetítik az információkat. Áááááá!!!! Én meg beszopom a NYT szintű lapok által felém közlésre alkalmasnak nyilvánított infókat mert...
mert hülye vagyok!
Most jön ugyanis a taktika következő állomása: a nem túl fontos infók TÖMEGES, információs dugulást okozó mennyiségű zúdítása a képünkbe.
Figyeljétek meg: csak kevesen fognak ezen felülemelkedni, hogy a LÉNYEGET, A FONTOST megpróbálják elcsípni. Ha egyáltalán feltűnik egy pillanatra a nagy hangzavarban.
Például: amikor volt az össz-európai tömeghisztéria a DEMOKRATIKUSAN MEGVÁLASZTOTT (és nem az áldemokrata módszerű csalással) Haider ellen
Vajon akkor miket írtak egymásnak ezek a förmedvények? Hogyan hangolták össze a nagy hisztérikus demokrata-derbit?!?!
Kik irányították az egészet?
Hogyan "győzték meg" a kétkedőket, az ingadozókat? És a Haider mellett kiállni hajlókat, hogy fogják be a pofájukat?
Vagy itt volt ugye az albán "kisebbség" fellázítása a szerbek ellen. Vajon akkor miket irkáltak egymásnak? Szóba kerültek-e a magyarok is? Esetleg az "elkerülendő fejlemények" rovatban?!?!?
És az össz-európai bevándorlási politika? Meg a cigánykérdés? Meg általában a demográfiai fejlemények jövője?
Meg az, hogy van-e joga egyik népnek a tökével és az asszonyok méhével elfoglalni egy másik országot, onnan az őslakosságot kiüldözni?
Amikor a "brit tudósok" nevű zsarolóbanda lebukott, akkor hogyan szervezték meg, hogy a sajtó agyonhallgassa az egészet, aztán újra visszatérjen ehhez a CO2 hazugságáradathoz?
És még ezer és ezer nyomasztó és nagyon fontos kérdés. Mindarról, ami a "rendszerváltás" nevű nagy össznépi átveréssorozat óta történt, és jól láthatóan egyirányba sodorja a népeket,
tudatilag és gazdaságilag,
olyan irányba, amelybe maguktól nem akarnak menni?!?!?!
Nem az az igazi nagy kérdés, hogy ki kit lőtt le Irakban!!!