• bricsi01
    #77
    Elnézést az első soromért, de a sorok között azt vettem le, hogy itt elég sokan csak osztják a "hallott" észt.^^
    pl. "magyar módra leinni magunkat a sárga földig"...külföldiek is ugyan úgy isznak, a Sziget se pont magyarokkal és józanokkal van tele.
    És én úgy tartom, hogy trial verzóként fogom fel a warezt, ha úgy tartom, hogy megéri megvennem, szeretném támogatni a céget további munkásságaiban, akkor költök rá, s nem érdekel h olcsón vagy drágán, ha megérdemli. Csak az a gond, hogy mostanság nem igazán jelenthetem ki, hogy sok céget szeretnék életben tartani.
    Példának a Mafia 2, lelkesedve próbáltam ki, elterveztem, hogy megveszem, de rájöttem, hogy ganyi árkáddá lett az is téve, plusz a DLC-k is viccek. Olcsók, de a tartalmuk még azt se éri el...két-három komolyabb emberke összedobja őket otthon és az még ingyen is van. (kiindulva az ArmA addonokból)
    De ellenpéldának ott van a régi Operation Flashpoint és az Armed Assault. Bár ott is vannak aggájaim, de hála égnek, kiküszübőlték a DLC által keltett hiányokat a LowPoly megoldásokkal.