• Skynet85
    #58
    A warez mo-n a mentalitásból fakad, hiába a magyarok nemtudják meghazuttolni magukat, persze én sem, csak próbálom.:D

    Mivel a mádia és minden egyéb tömegtájékoztatási eszköz azt sujkolja ez egyik oldalról, hogy vegyél ezt vegyél azt, a másik oldaról meg mindenkiben az él, hogy Mo = csóróság, fen áll az ellentét vegyek is, holott ugye csóró vagyok(csóró = a már említett mindenre van pénz amit nem lehet ellponi). Ezért hát fejben erkölcsi és mentális jogalapot teremntünk arra, hogy amiért nincs bünti, az nem is bűn, ráadásúl a warezpride nagyobb mint valaha, ciki lassan erdetit venni. :D

    Senki ne magyarázza meg nekem, hogy a játék, film és a zene lét kérdés, én is szeretnék sc2-ni még sem teszem, mert még sokba van, majd lehet félév mulva ha 5-6k lesz az ára...

    Visszatérve az átlag keresetre, nem voltam nagy bulis sose, de azért el-el jártun haverral, és később a mostani menyaszonyommal szórakozni, pofám szakadt le amikor az elvilwg qrva csoró és nagyon szegény csávókám egy este vagy 5k-t iszik el, majd másnap jön hogy adjak már 200 ft, mert nincs mit enni, kemény lesz de az iylen haljon éhen...

    Az ide írok 90%-kának fogalma sincs mi az hogy szegény mert:
    -ha az volna nem lenne net sem(azt azért nem lehet lopni vagy max wifin, de ugye ahhoz is kell gép, telo stb azt se nagyon lehet lopni)

    Ismerek szegényt, valóban szegényt neki a legkisebb problémája, hogy a nem létező xbox360-án nem tud warezolni, mert ott valóban a napi enni való megléte a tét ami ugye megint csak nem lhet warezolni...

    Sok bezsédnek sok az alja a lényeg aki netes forumon picsog a gamer pc és xbox360-as alírásával, hogy nincs pénz eredeti lemezre az számomra vhogy nem hiteles:D