• hangulati
    #21
    van nehany fenykepezogepem. regen filmest hasznaltam, de lusta voltam mindig elohivattatni, erte menni, meg fizetni az egeszert. ezert lett digitalis gepem. aztan lett masodik, meg harmadik. es volt telefonom. nem vagyok profi fotos, csak szeretek fenykepezni. aztan lett egy jobb telefonom (persze nem a mai viszonyok szerint), es azt vettem eszre, hogy elkezdtem vele fenykepezgetni. mindig ott volt nalam, es nem volt tobbe olyan problemam, hogy "dejolenneelkapnihaittlenneagep". persze nem lehet, de arra jo, hogy a keszult kepek alapjan legkozeleb tudjam, mire kell figyeljek. sokszor erre szukseg sincs, mert a keszult kep messze kielegito minosegu. olyan mindenesetre van, mint az egyetlen papirkepem , ami megvan, es orzom, es a minoseg hatarait sem surolja, mert annyira megviselt. megis ez az a kep, amiert az egesz digitalis fenykepgyujtemenyem barmikor odaadnam. keszulhetett volna egy okostelefonnal, vagy meg egy butaval is. akkor is ez lenne az a kep. akkor meg? minel jobb a telefon kameraja, annal jobb. a kompaktok meg vagy eltunnek, vagy a telefonok tunnek el.