• Firehawk
    #19
    Én valószínűleg azon kevesek közé tartozom, akik megnézték a filmet. Az az igazság ,hogy nem bántam meg! Lehet azon vitatkozni, hogy mennyire van normális története, vagy ,hogy mennyire jól megírtak a párbeszédek , de egy idő után azon vettem észre magam ,hogy nem erre koncentrálok, csak hátradőltem és kikapcsoltam.
    Van benne jó pár jól sikerült poén és duma, meg persze sok hiányosság is. Elejétől a végéig látszik ,hogy ez egy amatőr filmes próbálkozás, nagyon kis költségvetésből, főleg amatőr színészekkel, de akár honnan is nézem nem 1 olyan magyar filmhez volt szerencsém az utóbbi években amit beharangoztak előre , ismert színészek játszották a főszerepeket, és a költségvetés is valószínűleg a sokszorosa volt a Dobogó kövekének mégis képtelen voltam végig nézni.
    Szóval a lényeg, filmes szakemberek biztos ,hogy darabokra tudnák szedni az egészet és rásütnék ,hogy csapnivaló, ennek ellenére én pozitívan csalódtam benne, és nem bántam meg ,hogy nem másra költöttem a mozijegy árát.