• napimester
    #26
    Én még mindig nem értem, hogy miért alakul ki 2 tábor, amikor ilyen cikk keletkezik. Minden MMORPG, vagy RPG játék hozzászólásaiban van egy olyan társadalmi réteg, akik közül néhányan büszkeségből, néhányan pedig szimpla tudatlanságból fikázza az MMO-k világát.
    Igen! Valóban fikázni egyszerűbb mindent. Filmkritikus is szívesen lennék, mert beszólni én is tudok, annál nincsen egyszerűbb.
    Attól még hogy nem tetszik a WoW attól még a világ legjobb MMO játéka, csak divat utálni mint a Facebookot vagy a halat stb..
    Szvsz aki antiszociális és képtelen Multiplayer játékot játszani, az ne menjen közösségbe és fórumra írni sem kötelező, kivéve ha szeret veszekedni és szereti ha hülyének nézik :)

    /on

    Remek játék lesz a Diablo 3 is, pedig nekem sem tetszik ez a Blizzard féle lassúság és valljuk be, grafikailag még mindig 5 éves elmaradásuk van kb. :D , de még mindig a világon az EGYIK LEGJOBB játékszoftvereket gyártó cég. Profi munkát várunk tőlük és reményeink szerint azt is fogunk kapni :)

    GL & HF