• hdo
    #31
    Mint már mondottam, ékes példája, hogy még a bűzölgő szart is el lehet adni a megrágott alma logóval.

    Milliók áltatják magukat a drágán vett szarukkal, hogy elvégre mindent tud ami kell nekik egy ilyen készüléken - ha már ilyen drága volt, ne égessük magunkat mások előtt, hogy nem is ilyet akartunk venni -, és azt is elhiszem, hogy az iPad vásárlók 1%-ának valóban nincs is többre szüksége, mint amit nyújtani tud.

    Ellenben az iPad tulajok 99%-ával, én nem úgy veszek készüléket, hogy utána az diktálja, hogy mit szeressek rajta, utólag fedezzem fel rajta, hogy mit tudok megcsinálni a korlátozott eszköztárával és mit nem. Én olyan készüléket nem veszek, ami nem tudja az _összes_ feladatot ellátni, amit a hardveres besorolását nézve el kellene neki, és pláne nem vennék emiatt ötven másik készüléket - ahogy azt az amcsik csinálják -, hogy ezeket a hiányosságokat kipótoljam.

    Hordozható szegmensben semmi másra nincs szükségem, mint egy 5 éves telefonra meg egy netbookra ami PC lévén mindenre képes amire az összes többi PC, csak teljesítményben van bekorlátozva, nem képességben, mint az iPad!