• Madve
    #16
    Ha lesz is google tv, én leszek az utolsó, aki nézni fogja. Szerintem akkor sem lesz különb, mint a joost, gondolom csak angol adók lesznek, vagy ha mégis lenne vmi ok folytán magyar, az szerintem kimerül abban az iszonyat komoly repertoárban amit már most is megtalálsz bármelyik ingyenes net tv csomagban. (tv1, meg pár színvonalon aluli városi tv, esetleg a fideszes hír tv, ahol egész nap bámulhatod, ahogy egy kivénhedt modell, egy ismeretlen író, és hasonló kaliberű sötétségek osztják az észt a politikáról, és sztárolják az istenfideszt). Mondjuk ha gugli vmi ok folytán mégis szeretne néhány magyar csatornát bevenni, akkor úgy sem fog tudni megegyezni a magyarokkal, mert -mint az más esetekben is előfordult- a magyarok olyan árat fognak szabni a gyenge minőségű csatornákra, hogy az egyszerűen nem fogja megérni.Az Itunes-t meg leszarom az összes I-vel kezdődő termékkel együtt, jellegzetesen amerikai, nyugodtan lehetne I-Usának is hívni őket, mint már máshol is mondtam énközpontú cég az énközpontú vásárlókért. Ha meg facebookon, vagy hasonló oldalakon olyan adatokat adsz meg magadról, amikből bajod származhat, ha más is megtudja, az már a te hülyeséged, mondjuk amilyen szinten butulnak az emberek, nem is csodálkozok rajta, hogy mindent megosztanak magukról, abban a hiszemben, hogy az nekik jó, ha megosztják, és bíznak benne, hogy az nem kerül onnan ki.
    Ha meg lesz magyar android market, az biztos be fogja előzni a magyar itunest, annak ellenére, hogy az apple-nek van egy másfél év előnye...