• Lollerka
    #8
    kinek erne meg h 5K ftbol egy eletre elegendo energiad legyen? kepzeld mekkora biznisz az energetika, ha most hirtelen nem kellene elektromos aram, egybol autokat is lefujhatnank vele es akkor mar fosszilis uzemanyag sem kellene, szegeny emberek meg mibol gazdalkodjanak majd ha csak az ember-,fegyverketeskedelem es a gyogyszeripar marad nekik... mert tuti h a BP nem menne bele h midnenki elektromos autora alljon at, az meg plane nem h olcso is legyen

    a levego sincs ingyen, nemhogy az energia... ez megmaradhat az urtechnikanak meg hasonlo atlag ember altal nem hasznalt teruleteknek, de az atlag emberen kivul senkinek sem eri meg az oclso aram eloallitasa, az a baj h az emberek kihasznaljak egymast, ha onzetlenek lennenk mukodott volna a kommunizmus, de a mentalitas "ha en nem viszem haza, hazaviszi vlki mas" es a miert adjak vlmit ingyen ha penzt is kaphatok erte az emberi fejlodest fogja vissza, ezert nem fejleszt senki sem csillagkozi utak megtetelere hasznalhato eszkozoket KOMOLYAN, persze fejlesztenek, de nem elsoszamu feladatkent, inkabb repuloket meg tengeralatjarokat... megertem en h ezzel fejlodik minden, de sok penzt beleolnek a fegyverkezesbem mikor siman kifejleszthetnenek par urhajot, mindenkinek lenne sajat bolygolya, azt meg ugy tenne tonkre ahogy akarja, ja hogy meg telhetetlenek is vagyunk, es miert lenne csak 1 bolygonk ha leigazhatjuk a gyengebbet?:D amig az emberek nem kerekednek felul allati osztoneiken nem lesz sem utopia sem utopisztukus elet, pedig szerintem az emberi ertelem kepes lenne letrehozni egyet ha nem akadnank el aprosagokon...

    lenyeg a lenyeg sztem nem lesz ez sem olcso, sem 10-50-70 even belul elerheto technologia, de remelem tevedek