• JethroHUN
    #509
    A steames megjelenés előtt 2 héttel jött ki az 1.0 patch. Akkor beléptem. Görcsöltem vele 2 napig mire rájöttem, hogy a craft 1000x grindelősebb lett mint volt. Az ah pedig nem mutatott neveket, illetve saját fizetőköze volt amit RED BEANből is lehetett konvertálni, persze crystitből az arány elég szar és még limit is van. Ami érdekes volt akkor, hogy már tele volt kék-lila 20-30as szintű cuccokkal, amíg én 2 nap alatt nem tudtam egy sima fehér ability-t legyártani(30as szintre), mert kb 10k semmire fel nem használható finomított fém gyűlt össze (a finomítás persze alig adott jobb minőségű ritkább fémet) illetve a alig 5 db!!! salvaged anyag esett olyan 800 mobból.... míg 50 kellett volna. Szóval szerintem a fejlesztők rakosgatják be oda a cuccokat. Crystitből meg úgysem lehet ott semmit se megvenni. Egyszerűen röhejesek voltak az árak, illetve a küldetéseken kívül (amik alig adnak) semmilyen más mód nem volt crystit szezésére. Az érceknek semmi kereskedelmi értékük nem maradt, sőt még crystitté sem lehetett többé át dolgozni...

    Meg az egész fejlesztési fa is egy rossz vicc szintén volt szerintem.
    Ez júliusba volt.