• Szefmester
    #38
    Szeretem a fejlődést, de nem zavar ha egy két évig fokozatosan leszakadok, mert előbb utóbb utolérem az aktuális középmezőnyt egy fejlesztésből. Amikor megvettem az előző gépem is csak középkategória alját súrolta. A 3D modellezést és egyéb ilyen szórakozásaim látványos ugrás után nehezen viselte. A mostani ugyan felső kategória volt amikor megvettem, de akkoriban jelent meg az i7 széria szóval ismét "csak" középréteget vettem meg. A kiírásomból is látod mim van éppen. Amire én használom megfelel, a modern játékokhoz már kevés is lehet néha. De majd 1-2 év múlva ismét veszek, addig meg hagyom had fejlődjön a technika, és essenek a hardverárak/szoftverárak. :)

    Eddig akit ismerek noti-tulajt mind csak lustaságból vette meg eszközét. Nehogy már reggel ki kelljen kelni az ágyból ha meg akarja nézni a mailjeit, vagy filmet akar nézni. Gyakorlatilag egy embert ismerek aki munka miatt vett notit az otthoni gépe mellé. De ő meg vállalkozó és folyton úton van. Páromnak meg most akarok majd venni egyet az egyetemre. A CAD progik cuccait nem lehet csak úgy hordozni ide oda, jó ha állandóan azon a gépen dolgozik majd. :)