• manome
    #13
    Jól emlékszel, a Digin volt tavaly a Bundesliga. Rossz is volt, mert a képminőség nem volt kielégítő, ráadásul kicsi a Digi lefedettsége, ha jó meccset akartam látni, kocsmába kellett mennem, ahol van digi és ott megnézni. Ha lenne 3D-s közvetítés, én nagyon örülnék neki, mert ugye már átkerült a Eurosport 2höz. Náluk biztos nem lenne gond a képpel, sem a kommentátorokkal. Szolgáltatót én sem cserélnék emiatt, nem ér annyit az egész... Inkább nézek Bundesliga meccseket az Eu2n, a többi meccset meg nézem a neten streamelve.
    Nem hiszem, hogy a digi sokáig bírni fogja ezt, hogy minden nagyobb bajnokság közvetítési joga náluk van, plusz még egyéb sportágakat is közvetítenek. Az UEFA már fel is szólította őket, hogy nem elég a lefedettségük a nemzetközi küzdelmek közvetítésére. Ha így folytatják, el is vehetik tőlük. Remélem visszakerülnek a nagyobb bajnokságok az elérhető csatornákra (eurosport, sport tv), és mindenki nézheti anélkül, hogy kocsmába kellene mennie vagy éppen szolgáltatót váltani. :)