• Indigo
    #24
    Gyönyörű szép ez a Bioshock kiadvány! De azért nem minden gyűjtői kiadás ilyen szép és tartalmas ám! Van amiben csak egy kódot kapsz pár extra cucchoz, kapsz aztán kapsz lemezen pár artwork-öt, pár "így készült" videót, meg ilyeneket, jópár ezressel többért... Na ez már inkább lehúzás, mint digitálisan vásárolni...

    De ez csak egy dolog. Én megértem azt is, ha valakinek nem kell doboz, kézikönyv stb., csak a játékélmény, a szórakozás! Pl. Trine-t én Steam-en vettem meg, iszonyatosan élveztem, és mindig jó érzéssel áltam fel a gép mellől, rohadtul nem érdekelt, hogy "úristen, ez nekem nincs meg kézzelfoghatóan, nyáháháhhááhhhááá "...

    Aztán nemrégiben a nyári akció keretében megvettem a Death to Spies részeket, potom pénzért, olcsóbban, mint bárhol megkaptam volna, illetve nem kell pakolgatnom a csúnya "Cool" sorozat borítóját, arról nem is beszélve, hogy a második rész nem is jelent meg nálunk, de külföldi áruházakban sem láttam még...

    És hát igen, a szobámat én is inkább könyvekkel, néhány antik tárggyal, és innen-onnan kapott és vásárolt szuvenírekkel díszítem...