• primavis
    #186
    Édeskeveset sem érdekel, hogy bármely kollega kit és miért buktat meg! A szavak/fogalmak értelmezhetősége nincs kőbe vésve, a folytonos egyet jelent az egységes mást, mig a homogén megint mást, legalábbis számomra. Minek alapján állitod , hogy pl. a 20%-os kihasználtság kapitális baromság? Érdekes, mintha néhai Szentágotai professzor is baromi marhaságokat állitott. Arról nem is szólva, hogy mivel min.2-2,5x olyan idős vagyok mint te, pontosan tudom, hogy mennyit tudtam akkor amikor veled egy idős voltam, és mennyit tudok most! ergo, még mindig abból a +-ból gazdálkodom, ami eddig felhasználatlan volt! S mivel néhai mentorom 99 éves korában is folyamatosan tanult, új könyvet irt és 90 éves kora után ismerkedett meg a Pc-vel, ez csak megerősit benne! Azok akik kétségbevonják, azok a lexikális ismeretek ellenségeinek a táborába tartoznak. Ők azok, akik rettenetesen féltik agyunkat a túlterheléstől, s mindent a gugli és a net, vagy a nyomtatott források felhasználásával akarnak boldogulni! Látom besoroltál közéjük. Mitől lenne pökhendiség az, ha rápiritok egy arcátlankodó/személyeskedő valakire? Csak egyszerüen helyedre tettelek! Mint láthattad nem érintőlegesen, hanem ténylegesen foglalkoztam/om összehasonlitó anatómiával, ember bonctannal és funkcionális anatómiával, sőt biomechanikával és sportélettannal is! Gondolod, hogy ezen kurzusokra készülve, ezek megirásánál nem kellett elmélyülnöm a neuronok szerkezetében és működési jellegzetességeiben? Ami meg a tanáraidhoz való viszonyulásod illeti, másod diplomásként tudhatnád, hogy nem nekik tanulsz, hanem magadnak! A rossz tanártól is lehet tanulni! Minimum annyit, hogy hogyan nem kell oktatni/magyarázni/viselkedni! Ebből általánositani nem célravezető. Egyrészt mert annál kell levizsgázni, aki adva van, másrészt mert mitől is lenne másként mint az egyetemeken kivüli életben? Ott is van jó/rosz vezető, alkalmazott. Summa summárum, jó lenne végre befejezni a személyeskedéseket és viszatérni a főtt/sült kaja jelentőségéhez abban, hogy azok vagyunk amik!