• Kheller
    #40
    "A kettő alapvatően eltér egymástól."

    Miben tér el? Aqua-ban ez egy előre összeállitott gép volt, de bármit változtathattam volna rajta, de ez nem igazán változtatott volna az összerakás minőségén.

    " mert megkötötte a szerződést valamely partenerrel és kész, nem vválogatnak ők ott össze semmit, csak a partnereket."

    Azért a lényeges dolgokat azért összeválogathatod, proci, ram, hdd, vpro támogatás stb.

    "Ha jól működik a gép minek játszak a firwarerel?"

    Gyártója válogatja. Asus és társai gyakran semmi értékelhetőt nem irnak, hogy mi változott adott bios verzióban igy egy nagy lutri. Ezzel szemben pl lenovo tételesen leirja az új feature-öket, javitásokat, új eszközök támogatását stb. Utolsó bios updatemben pl a restart ideje csökkent 5 mp-el, mert eddig ennyit várt, hogy leálljon a vinyó mielőtt újrainditani, most meg már érzékeli, hogy ssd van a gépben és nem vár semmit...
    Én továbbra is állitom, hogy nem egy ligában játszanak a komolyabb márkás gépek és a kézzel összerakott gépek. (azt mondjuk hozzá kell tenni, hogy én nem játszom, igy az ilyesmi nem érdekel)
    Ha értesz hozzá, akkor megközelitheted egy márkás gép tudását, de kényelmét, supportját soha nem éred el.