Ismeretlen, de jó helyek fóruma, azoknak akik már unják a Balatont
  • Csörcsike
    #104
    Itthon nagyon sok és szép hely van ami arra vár, hogy az ember felfedezze és kiszakadjon a nagyvárosból és ne olyan helyre menjen nyaralni ahova minden ember jár. Gondolok itt arra, hogy egy idő után tényleg unalmassá válhat a Balaton és olyankor se feltétlenül kell gondolkodni abba, hogy az ember elmenjen külföldre. Nagyon sok és szép fürdővárossal büszkélkedhet ez a kicsin ország ahová az ember el tud menni nyaralni. Ezek a helyek általában nagyon szépek és igényesek kielégítik még a legkényesebb vendégek igényeit is. Én nagyon sok helyen jártam az országban (a Balatonra kevésbé jártam nyaralni) nagyon tudom ajánlani például Szeged-et nagyon szép város az emberek nagyon kedvesek és mindennel meg lehet elégedve az ember. Hajdúszoboszló is ilyen hely, ott többször vendégeskedtem nagyon meg voltam elégedve az ellátással és mindennel amit ott kaptam azért az összegért amit kifizettem. Szóval szerintem csak az utazzon el külföldre aki a tengerre vágyik és olyanokat szeretne ott csinálni amire itthon nincs lehetőség(búvárkodás korallok között).