Ismeretlen, de jó helyek fóruma, azoknak akik már unják a Balatont
  • peteemol
    #103
    Hát véleményem szerint külföldön nagyon-nagy szívvel tudom ajánlani mindenkinek, Bulgáriába a Napospartot...vagy Franciaországba Lyont, bár ott nincs tengerpart, de a város gyönyörű...aztán még Barcelona is egy csodálatos hely...az itthoni nyaralásnak pedig tudom ajánlani Hajdúszoboszlót, Miskolctapolcát, Harkányt...Harkbyva a Hotel Korona egy nagyon jó kis hotel...van jacuzzi, finn szauna, az éttermi rész nagyon szép, a szobák kúlturáltak...és van ott darts, biliárd, csocsó és minden ami kell...aztán még az egyik kedvenc helyem az Tapolca...édesanyámékat szoktam oda elvinni évente egyszer és nekem nagyon bejön...mondjuk idén az a gond, hogy nem tudom öket elvinni, mert idén nem jött úgy össze pénz :S szóval nem kötelező külföldre menni utazni. Itthon is vannak úgyanúgy csodás helyek, mint külföldön, jó mondjuk persze annak is megvan a feelingje, hogyha külföldön vagy, de én például úgy vagyok vele, hogy oda megyek nyaralni, ahova tudok és nem kötelező mindig külföldre, én itthon is jól érzem magam...:)