Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sanya200
    #80
    Hát valahogy biztos meg lehetne oldani megkéne kérni pár fejlesztőt hogy hegesszenek össze egy mmo-t szimulátor részét készítené a dcs az ps- részét az iw..stb és egy nagy játék lenne.Mert tényleg ez így elég gáz hogy úgy kell az embereket összevadászni meg valljuk be sokkal élvezetesebb lenne ha nem gyökér ai vezette tankokat-járműveket kéne lőni a-10-el hanem ember vezette gépeket.Nekem őszintén szólva nem igazán tetszett a bf2-be a repülős rész elég gagyi lett a helicopteres még úgy ahogy jó lett de utálom ha le arcade-osítják ezeket az eszközöket semmi kihívás nincs benne.Most nézegettem pl a hawx2 utolsó trailerét és hát nem igazán lesz szimulátorosabb mint az első rész engem baromira zavar hogy pl van 100 rakéta egy gépen teljesen irreális meg a manőverek is ultragagyik voltak, ilyenek hogy fékezni a levegőben meg hasonlóak ááhh tiszta szar igaziból úgy átesett volna a gép hogy kivezetni se nagyon lehetett volna.Amúgy láttam az a10 videóját ahol a gépet indítják hát nem semmi kb 7perc mire elindulsz, nem rossz persze de nekem egy kicsit már túl nehéz a sima lock on tetszett könnyen meg lehetett tanulni és még realisztikus is volt.Mondjuk a linkelt képek az a10-ről elég durvák nagyon állat lesz a sérülésmodell.Emlékszek a sima lock on-ban előfordult párszor hogy kerék nélkül raktam le az F-15-öt meg az a10-et is mégse tört össze.Igazából egy olyan szimulátor kéne amiben végre benne van az F-15E Strike Eagle vagy F-35,F-16I vagy F-18 mert a lock on-ban lehet velük repülni de azok csak skinek semmi több.