
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
#6728
Csak hogy örüljetek is egy kicsit, ezek után a (még nem teljesen) hivatalos bejelentések után most már talán én is elárulhatom/megerősíthetem (ami gondolom most már nem is lesz olyan NAGY meglepetés), hogy a MiG-29 is nagy ráncfelvarráson fog átesni. Először is a kabinok...kapásból 3 is készül 29A/S/G ;)
Szóval...kitartás...türelem :D (sajnos ha direkt rámszólnak odafentről, hogy ne pofázzak annyit, akkor nincs mit tenni... majd ha a nagykutyák elszórnak néhány morzsát ill. csontot)
Üdv
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1886764&postcount=427
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1888576&postcount=436