
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
wittman #2309 Tegnap este teszteltem a DCS World-ben az orosz nem irányított rakétákat.
S-8OFP2
tökéletes repeszhatással dolgozik, persze könnyű páncélzattal rendelkező járművek ellen. Viszont T-80-ast hátulról elég egy pontos rövid sorozat a repeszesből is.
S-8KOM ennek a rakétának telitalálat kell, viszont viszi a t-80-ast is.
S-13OF - nagyon tuti még mindig
S-25 - na ez lett az igazi kellemes csalódás! FC2-ben hanyagoltuk, mert eléggé pontatlan volt, de itt már újra súlyos károkat okoz.
RBK kazettás bomba sorozat - hát ezt továbbra sem kell használni(sajnos)
FAB-250 és FAB-500 - még mindig jó, de mint tudjuk telitalálat kell.
Egyenlőre fegyverzetekről ennyi.
Viszont van új füst effekt, ami űberállat lett. Ha van szél még jobban odabasz, még a kigyuladt járművek tüzét is helyes irányba fújja a szél(ez mondjuk dcs találmány). Az új füst effektet egy modder csinálta meg, ami tovább is(kb. 20perc), de cserébe nem eszik több FPS-t, hiába van egy helyen több égő roncs.