• dmob
    #29
    Hát ahogy elnézem ez nem más mint egy Wii utánzat, csak éppen jobb a játékok minősége és grafikája. Nem vagyok egy Xbox 360 FAN, mert nekem ezelőtt egy Xbox classicom volt, és azután nekem a 360 egy csalódás volt... De azért ebben a témában szerintem nyert az Xbox, ugyanis a 360 esetében nem lesz szükségünk távirányítókra, amely előfordul a Wiinél, és akkor szeptembertől a PS3-nál is.

    @5c0rp330n
    Szerintem nem kell fanboynak lenned azért, mert egy PS3-ad van (vagy nincsen, csak azt szeretnél, de még küszködsz a PS2-del) nyomathatod itt a felhozatalt, de akkor is nagyobb választék fog várni, ha egy 360-ad van. És ha csak a Gears of War sorozatra gondolok, akkor már kapásból ott van egy olyan 3 epizódos játék, amely alapvetően nagyon jó FPS. Nem beszélve a Forza Motorsport sorozatról, amely ugyanolyan, mint a Gran Turismo. Aztán ott voltak a GTA IV kiegészítők, amiket később persze kiadtak PC-re, meg PS3-ra is, de először mégiscsak a 360-ra jelentek meg. Szerintem most forult a kocka, hiszen előzőleg a PS2 vs Xbox ugyanez volt, hogy sokkal több játék jött ki PS2-re, pedig teljesítményben, és tudományban is jobb volt az Xbox. Hát szerintem a PS3 is többet tud ALAPBÓL mint egy 360, de nem tud akkora játékélményt nyújtani. A PS3 kontrollerről meg inkább ne beszéljünk amennyire az tud recsegni, ropogni... De mindent összevetve szerintem most az Xbox 360 a legkelendőbb, legolcsóbb, ebből kifolyólag a legelőnyösebb konzol a piacon, mindamellett, hogy rendkívül sokoldalú...