• Kara kán
    #64
    "Ha vannak részletes ismereteid a gokartokról, akkor oszd meg velünk is, légyszíves."

    Úttörő koromban beiratkoztam egy gokart klubba. Miután az oktató beültetett, első dolgom volt, hogy lefullasztottam a motort. Mondanom sem kell, hogy nem futottam be nagy karriert ott.
    Évtizedekkel később, amikor személygépkocsit tanultam vezetni, szerintem az oktató csak azért nem zavart el, mert nagyon kellett neki is a pénz. :-D (Végül csak összejött.)

    Az biztos, hogy a pici gokartok és a hebrencs szuvok között nagyságrendbeli és kényelmi különbségek vannak, de arra jók ezek a demók, hogy ha valakinek nem kell a klíma, nem áll fent a trombózis veszélye, és bírja a kétrét görnyedt pozíciót, olcsón - 340 ft-ért!!!! - elmehet egy ilyen járgánnyal Londonig, majd onnan vissza. Azért ez nem semmi!!!
    Szerintem azért nem népszerűsítik nagyon, mert befuccsolna az összes személyszállító cég.
    Igen lehetne rá, mert sokan bicikliznek, meg motoroznak stb.
    A Spanyolban epret szedő román vendégmunkásoknak pl. biztosan jól jönne, de ha maguktól nem jönnek rá, nem fogok én nekik ötleteket adni, ott rohadjanak meg. Az eprek, természetesen. :-))