banner
banner

A játékkal kapcsolatos linkek:
Steam műhely I blog.scssoft.com I eurotrucksimulator2.com I scssoft.com I HunTruckers© ETS2-ATS fb csoport I envsimstudio.blogspot.hu

Kamionos és egyéb hasznos oldalak.
kephost I HunTruckers fb oldal I tir-portal.com I off topik
PNG és BMP képeket NE tölts fel!
  • kalee
    #2699
    Nekem minden nagyon tetszik amit eddig összehoztak, ha a fizikán tényleg tudnak kicsit javítani, akkor nagyon pazar játékot fogunk kapni!!Akinek van egy kis ideje meg kedve az esetleg megírhatná nekik az én észrevételeimet is:

    -Nagyon jó észrevétel az oldalablakok "vizesedése" esőben, és itt jegyezném meg az egyik dolgot, szakaszos ablaktörlő!!!Nekem nagyon tetszene
    -Külön kapcsolható világítások, vagy legalább egy külön kapcsolható refi!!!Szerintem nagyon sokat dobna a játékon
    -És még 3 "apró" dolog amit még a 18WOS sorozatból ismerhetünk!!!Lássuk menet közben a cégünk többi kamionjait!!!Ha rávillogunk a szemből jövő kamionra reagáljon(szerintem nagyon hangulatos volt!!!)!!És a rádió!!!!Igaz hogy olyan kis bugyuta volt mindig ugyanazokat kérdezte meg minden, de nekem nagyon tetszett!!