• caprocorno
    #1
    A másik nagy kedvencem a Chrome mellett. Az egyik gépemen fönt van, szinte mióta kitalálták. Már nem is tudnám megmondani, hogy hol akadtam rá egy hírre annak idején, de a lényeg az volt, hogy a Pandánál regisztrálni kellett, és úgy lehetett bekerülni a teszt csapatba. Persze annak idején azt hittem, ha majd lesz már fizetős verzió, akkor a tesztelők kapnak legalább egy éves licenszet, de ez elmerdt. Ennek ellenére mióta kijött a PandaCloud legfrisebb verziója azóta a többi gépen is azt használom. Eddig, hogy jó percben mondjam, kifogástalanul dolgozik. Ezt gyorsan le is kopogtam. Egyetlen hátránya, hogy mikor teljes vírusvizsgálatot végeztetünk vele, az picit tovább tart neki, mint kellene, de nem haragszom rá ezért. Olyankor futtatom mikor amúgy sem vagyok a gépnél, így nem zavar. Ezt viszont bőven kárpótolja, hogy munkaidőben viszont alig észrevehető, hogy ott van, és vigyáz. Egyébként nyugodtan magára lehet hagyni, mert a Panda végre kitalálta azt, hogy ha bármit talál, azt karanténba rakja, és ha később ezt Te úgy ítéled meg, hogy mégis kell, akkor visszaállítod. Azt annyira utáltam mikor más vírusirtókkal ellenőrzöm a gépet, otthagyom, egy óra múlva visszanézek, és még totál az elején tart, mert ott föltett egy eldöntendő kérdést Neked, és ameddig nem válaszolsz, nem mozdul tovább. Na ez a halálom volt addig, ameddig nem ismertem meg a PandaCloud-ot. Véleményem szerint az free vírusirtók közt messze a legjobb megoldás, és a Pro változat sem megfizethetetlen, 7.2900 Ft egy évre.