• Molnibalage
    #126
    -- a fejlett, ezért érzékeny társadalmakra, azokon belül gyenge védekező képességű, sérülékeny társadalmi csoportokra (középosztály) ráeresztett mocskos hordák világszerte (Magyarországon bizonyos kisebbségek, másutt meg a valakik által kierőszakolt bevándorlás
    -- A sajtó és a megmondóemberek hada gondoskodik arról, hogy még örülnünk is kötelező a saját sorsunk ellehetetlenítésének,


    Aha. Bizots azért van az, hogy a magyarok komoly százaléka bőrszín alapján telejesen előítéletes. Azért, mert van alapja és a média ellenére kibaszottul nem tapsikolnak ehhez az emberek.

    -- Egyfolytában pofázás a globális felmelegedésről, PM10-ről meg hasonlókról, azért, hogy az életminőségünket a béka segge alá lehessen
    nyomni,életcéljainkat, álmainkat, vágyainkat (családi ház, autó, család, tisztességes munka, tisztességes fizetés, tisztességes egészségügy, rendes szabadság és nyaralás néha, stb..stb..) ki lehessen verni a fejünkből


    Ezen komolyan mondom, hogy röhögnöm kell. 100 éve teljesen általános volt a 6 napos munkahét, nyugdíjat régen hírből sem ismerték és a közös kockázatvállaláson alapuló biztosítós rendszert. Lehet, hogy aszolút értékbn sokan élnek szarul, de az elmúlt 100 évben soha nem látott módon javult a világon az életszínoval. Tudod emiatt van túlnépesedés egyes helyeken. Már nem halnak olyan korán az emberek, mint anno. Micsoda béna / szar összeesküvők ezek...? Ne abból indulj ki, hogy itthón szarfaszú trógerek 8 évig ámokfutottak. Nézd meg az ex. KGST országokat. Ezek a szar összeessüvők nagyon "tönkretették őket". 20 éve a magyarok hány %-a jár küldölfre nyaralni és hány most? Stb.

    -- Fordított értékrend, erről csak címszavakban: a biciklis értékesebb mint az autós,

    Egyáltalán mi ez a megkülönböztetés? Nem is értem, hogy mit hadoválsz össze. Ha én mindkettőt használom, akkor én mi vagyok? Skizofrén?

    az állat lassan értékesebb mint az ember, a tetves analfabéta tolvaj értékesebb mint a tisztességes ember,

    Gratulálok, ez inkább magyar példa. Csak párszák km-mel mész odébb és egészen más fogsz látni. Finnországban pl. a menedékházat fosztogató cigányokat simán lelőtték a vadászok...

    -- Az energiaprobléma megoldatlansága, és szinte szándékos késleltetése, a megújuló energiaforrások lehetőségeinek óriási mértékű eltúlzása, de csak addig "jók" ezek, amíg a valódi megoldások ellen kell küzdeni, utána ezek is mennek a süllyesztőbe,

    A megújulók tényleg túlhypoltak. Ez tény. Viszotn ennek ellenére soha nem látott atomerőmű építési hullám van...

    Régen értelmes voltál. Mitől lettél ilyen?