• winnie
    #80
    "Egyetlen vonzerej volt a Lost-nak, hogy mindenkit érdekelt, hogy miről szólhat vajon ez az egész, mi rejlik a sziget mögött??? "

    abban nincs semmi vonzerő, hogy a szóbajövő 10-50-100 válasz közül az egyikre ráböknek a végén a készítők. aki csak erre volt kíváncsi, az nem nézte a sorozatot, hanem a finálé után elolvasta, hogy "mi rejlik a sziget mögött."

    nem mellesleg kiderült, hogy miről szólt ez az egész.

    "Az Invasion (Rejtelmek szigete..városa, vagy mi a magyar cím) volt még hasonló, csak azt időben befejezték. "

    sok hasonló sorozat van és volt, de az invasiont nem "időben befejezték", hanem "idő előtt levették a műsorról" nézettség híján.

    "Mellesleg szerintem egy NCIS is odaveri a Lost-ot, egy Californication-ről nem is beszélve. "

    ez bizony meglehet, de most kezdjem el sorolni, hogy mi veri oda az ncis-t és a californicationt?:) az végtelen körforgást váltana ki, mert jönne valaki, aki szerint más sorozatok verik oda az ncis-verőt. (ezt szerintem elírtad, mert eddig ilyet nem olvastam. mármint, hogy az ncis odaver valaminek:)