• aronvirginas
    #16
    Koge, a hozzászólásodból ugyanaz a felsőbbrendűségi érzés süt, mint amivel Ulkesht vádolod. Megjegyzem, én is "12 éves korom óta kocka vagyok", több országos számtech verseny díjazottja, mégis vannak Apple termékeim, amikkel tökéletesen elégedett vagyok. És számtalan jó IT szakembert ismerek, akiknek szintén van MacBook Pro-juk vagy iPhone-juk, pedig aligha nevezhetők nem hozzáértőnek. Úgyhogy kérlek mellőzd az ilyen ostoba általánosításokat, miszerint "az Apple termékek hozzá nem értőknek valók". Talán a Linuxosok között az átlagnál több a kocka, mivel a rendszer nlémileg az ő berkeikből nőtte ki magát. De ahogy a Linux is egyre inkább a felhasználóbarátság útján halad, ez változni fog. A Mac OS X pedig ugyanúgy alkalmas a legegyszerűbb böngészéstől a legkomolyabb tudományos munkákig, mint bármelyik másik rendzser, gondolom nem sokat dolgoztál benne, ha ennyire értesz hozzá. Én nem egy Mac-es open source program fejlesztésében vettem részt, és nem egy tudományos munkára használtam a MacBook Pro-mat. Megértem, hogy neked szúrja a szemedet az Apple, de azért mindenkit kollektíve lehozzánemértőzni, aki Apple termékeket használ, az kicsit meredek.