• Koge
    #13
    Ulkesh te mindennel meg vagy elegedve amin alma logo van, azt nem ertem miert erzed kutyakotelessegednek hogy minden hirportalon vedd az apple-t mert mindenki hulye akinek nem az van. ( johetsz azzal hogy nem igy van de a stilusod erre enged kovetkeztetni )

    Teljes mertekben egyetertek azokkal akik azt mondjak hogy lcd-n szar olvasni mert szar, a munkahelyemen 3 monitor 3 plazma es 3 kivetito van elottem, nem azzal akarom megjobban szetkurni a szemem (nem vagyok szemuveges meg mindig ) hogy lefekves elott egy tukrozodo szar egekig emelt fenyereje kiegesse a retinamat felhomalyos kornyezetben...

    otthon csakis kizarolag papir alapon olvasok, igen megveszem a konyvet meg a magazint mert kenyelmes es termeszetes olvasni, mar-mar pihenteti a szemet.

    en megvarom a szines e-ink kijelzoket majd onnantol lesz ertelme az e-booknak ( szamomra )

    es zarszoban annyit, a nagytobbseg nem azert fikazza a apple termekeket mert nincs penze ra, kedves fanboyok kimeljetek minket az ilyen jellegu hozzaszolasoktol, hogy mert nincs penzed ra es amugyis a windows szar es a telefon az iphone mert nekem speciel:

    - hanyingerem van az alma design-tol ami szerintetek istencsaszar valami olyan szinten buzis mindegyik cuccuk mint egy homokfuvott vibrator

    - hanyingerem van az uzletpolitikajuktol mar mar azt mondom hogy a microsoft korrektebb az ugyfeleihez

    - tularazott minden termekuk pedig ugyanaz van bennuk mint barmi masban es hiaba mondjatok hogy felhasznaloi elmeny meg jo szoftverek, nezzetek mar korul a tobbi gyartonal hol tart, mert amiota megvan a nagytobseg apple usernek a maga kis mac-e toronymagasan szarik a konkurenciara

    - es igen lattam mar macet fagyni mielott jottok a hulyesegeitekkel, lattam a gagyi anyaghasznalatot is (repedezo macbookok), egyet viszont el kell ismernem, az apple kivalo tomegtermek hozza nem ertoknek dicseretes amit a konzumer piacon elert le a kalappal elottuk, es persze nem csoda hogy vannak fanboyok (akiknek a 90%-a hozza nem erto ember ami rendjen is van, nekik szantak a cuccot)

    es akkor hogy milyen alapon magyarazok, 12 eves korom ota kocka vagyok, van otthon egy amd platformos gepem, egy dell szerverem debiannal, egy nokia telefonom. es a penzemet piara nokre meg bringara koltom mert mozogni kell.

    na johet a fika

    ja megvalami, aki nem tud egy 700 oldalas konyvet kezben fogni az sorvadjon el inkabb