• caprocorno
    #1
    Ebben tényleg van valami. Igen, én is tudom, hogy a fejlődés nem állhat meg, de az átlag irodai felhasználónak hatalmas stressz volt pl átállni 98-ról XP-re, most meg itt a 7-es, és mikor mondtam, hogy nem kapható már XP, akkor használt számítógépet akart inkább venni, hiába fogadta el, hogy jó a win7, nem akarta stresszelni magát. Azzal indokolta a döntését, hogy az Office2007-et sem tudta megszokni, arra nincs ideje, hogy órákig keressen egy beállítást, és inkább visszarakatta a 2003-as verziót. Ha most azt mondom, hogy valamilyen szinten igaza van, Ti itt mind le fogjátok enni a fejem emiatt. Mégis ezt mondom, mert nem csak hozzáértők használják a számítógépeket, nem csak IT szakemberek, és nem csak lelkes amatőrök, hanem egy sereg olyan ember, aki használni kénytelen, mert másképp nem lenne munkája, és egy stressz az élete ettől. Persze azt is tudom, hogy még 20-30 év, és kihalnak a digitális bevándorlók, és ha már minden gép előtt benszülött ül, akkor ez nem lesz probléma. Most viszont még az, és erre igazándiból nincs megoldás.