A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • zola2000
    #2462
    Nemsokára egy 2ds boldog tulajdonosa leszek (mert a 3Dt sokan nem használjátok tehát talán nem fontos, 240p-hez meg 3,5coll is elég szerintem, és talán jobb is hogy nem kell nyitogatni-csukogatni, és olcsó, a magyar fizetés miatt a többi nekem túl drága)

    Viszont az eshop árak milyenek? Ps vitán 12ezer az új játék de folyamatosan durva akciók vannak, úgy hallottam eshopon ilyenek nincsenek, a régiófüggőség miatt cfwseken kívül japán verziós játékok kiesnek, a nintendo durván cenzuráz, pl fire emblem, de cfwvel van uncensore patch vagy tévedek? )

    Az a baj, hogy dsen is kedvenc játékaim között sok olyan volt ami japánexkluzív volt, sokszor translation patchel (pl tales of zetsiria, love plus, osu tatakae ouendan) manapság több játék jelenik meg európában is pl hatsune miku vitára is meg 3dsre is jött euba amit szeretnék megvenni, de míg vitán másik memóriakártyával ott vagyok a hongkongi ps storeon tolom a moe chronicles asian-english változatát vagy épp 2ezer forintért veszek pár éves játékokat (amit nem nagyon cenzuráznak annyira mint a nyugaton kiddynek számító nintendon) , ezért nem tettem fel a hentakut, addig 2dsen cfw az kell.