A nintendo új kézikonzolja elhozza a valódi 3Dt elérhető áron
  • Davenatic
    #2443
    Ja még annyi jutott eszembe hogy "állítólag" amikor kibontod a New Nintendo 3DS XL-t akkor ha a dobozában állítva van benne úgy értve hogy a nyitás íránnyal megegyezően valószínűleg IPS paneles a felső része. Sok helyen olvastam erről meg állítólag egyes régiókban csak LCD vel szerelt van kb 90% ban de megint másik külföldi oldalon meg azt olvastam hogy okkal többet gyártottak és gyártanak az IPS panelesből. Állítólag a régi szériából a nintendon maradt jó pár ezer LCD panel amit ugye a Sharp gyárt a Nintendonak nem is ez a lényeg hanem költséghatékonyság miatt ezeket nem kalibrálják be és ezért látni ha két konzolt egymás mellé raksz hogy bizony az LCD-s az sokkal bénább az IPS-hez viszonyitva (ha bekalibrálták volna is bénább lenne de elhanyagolhatóan)arról nem is beszélve hogy a 3D élmény az IPS panelesen jobb. Halottam olyat is hogy az üzemidő miatt raktak bele LCD-t mert hát az IPS többet eszik de ezt meg megint másik helyen olvastam hogy hülyeség szóval tényleg nem vágom mi ez az egész :)