• narumon
    #315
    Okés bocs félreérthetően fogalmaztam, én úgy értelmeztem az írásodat hogy aki "apple fan". Erre írtam, amit írtam és úgy értettem, hogy nekem erről a mondatról amit írtál "az "nem tud lóf*szt se, csak van rakás pénze, és hallotta a többi sznob haverjától, hogy az milyen jó.", nos erről nekem a tipikus sony vásárló jön le aki bemegy az áruházba és a milyen tévét vegyek gondolkodásnak az a vége hogy sonyt me az jó, utána vesz mellé sony házimozit meg egy sony konzolt me az jó. Szerintem ez teljesen tipikus! Egyébként nálam egy db Sony termék van ez a PSP (ami még a klasszik 1-es duci psp) és meg is voltam vele elégedve sokáig (végülis most is meg vagyok csak nem használom jó ideje, amióta hosszab utazásra is elég a telefon (iphone), mert az azon lévő játékokkal is teljesen jól elszórakozok, és a zenéket is tudom rajta hallgatni.
    Node ha már sony és választás akkor ebben az esetben is megnéztem, hogy unalmas repülőutakon vajon milyen marokkonzol jöhet szóba, és mivel túl nagy verseny nincs (van a sony meg a Nintendo ez utóbbi viszont nem nekem szól) így pspt vettem.