• Balumann
    #3
    Nagyon jó, hogy ennyien beszállnak ebbe a piacba, így egyrészt gyorsabban csökken az áruk, másrészt egyre inkább rákoncentrálnak, készítenek ezekre optimalizált cuccokat :) Én nemrég vettem egy Asus EEEPC 900HA -t, és én nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon jól tudok rajta dolgozni is (ha nem itthon vagyok), zenét hallgatni, videókat nézni, olvasgatni, netezni is. 1 giga memória miatt nagyon stabil, 160 giga vinyón bőven van hely, WinXP és ubuntu páros kielégíti a nem itthoni igényeimet, még játszani is lehet rajta néhány régebbi játékkal (még a PSX emulátort is tökéletesen elviszi :D), amik között van párszáz nagyon jó. Hibernálással pillanatok alatt el is indul a windows is.
    A billentyűzet kis gombjaihoz 2-3 hét alatt szerintem nagyon jól hozzá lehet szokni, sőt hosszabb távon talán kényelmesebb is írni olyanon, bár könnyebb hibázni az tény :D Engem leginkább a shift elhelyezése zavar az enyémen, betü méretü és balra mellette a fölfele nyil van, amit sajnos többször találok el egyelőre. Rossz látni, hogy ez csak az Asus EEE PC -ken van így megoldva ráadásul :(