banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • davidbog
    #76572
    Hülyeség az egész. 1-2 elől még el lehet bújni, de 5-6 elől nem. Még ha sikerül is mi a fenét csináljak? Gondolom nézegessek a fedezékem mögül amíg nem vált poziciót a kis csaló, hogy más irányból lőjjön ki. Ja, mert ez a bújj el dolog kurva egyszerű és jó megoldás az SPG-sek szerint. Mert azok amúgy se mozognak semmit és úgyis megvan az "élményük", csak nekünk ez nem megoldás. Ha pedig én nem mozgok semmit mert fedezék mögött lapítok egész végig, akkor meg minek játszok? Ennyi erővel képeket is nézegethetnék harckocsikról.

    Állok az IS-7-el két lövésből kiszednek 203 mm-es löveggel felszerelt orosz szarok, ráadásul úgy hogy el se találnak. Nagyon remélem, hogy sikerül annyira nerfelni a HE lövedékeket (de sajnos úgyse) hogy az SPG-knek is jelentősen visszaessen a harcértéke. Inkább dögöljek meg tíz csatából egyszer T95 ellen mert nem tudtam sebezni, mint minden másodikban SPG-től.

    Külön "élmény", hogy sorba találkozok az olyan SPG-kkel/SPG platoonokkal akik magyarok...