
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
Sunrider924 #57263 Szerintem ez nem igaz igy, az elmeleti eselyek mindig egyenloek, a baj azzal van hogy a jatekosok tobbsege( sokszor magam is) nem hajlando megnezni hogy mit is kellene jatszani az adott helyzetben es fejjel megy a falnak. Ha ehez meg hozzarakjuk a +/- 25% bullshit faktort akkor siman megvannak a 15:0-as szuper partik.
A legfobb hiba viszont meg mindig az ami anno a betaban is volt, a legtobb solo pilota nem azt csinalja a tankjaval ami a feladata lenne( ertsd ami szerepet az adott tanknak a tervezoi kitalaltak- sot, oktato videokat is csinaltak rola), hanem teljes gazzal lovi a legnehezebb tankot oldalbol vagy szembol, es kiabal hogy csalas mert nem birja atloni. Emelett siman elutasitja, ha megkeri egy tapasztaltabb jatekos hogy teszem azt menjen el a seggebol mert blokkolja, es loves utan parlagon marad, nem tud visszahuzodni, vagy ott liheg a tuzvonalba ezert az ellenseges tank helyett ot lovi keresztul a sajat csapattarsa, nem scoutol kicsi tankal, hanem keresi a legtavolabbi bokrot, azonnal megtorpan ahogy egy ellenseges potty feltunik a terkepen, csak nyilegyenesen tud kozlekedni es ha ellenseges tankra lo azonnal az oldalat forditja fele mert az ugy "cool" es meg sorolhatnam.
Ezt a jatekot Viktor( WG CO) pajtas ugy jellemezte mindenhol hogy "tankos Counter Strike" a hiba viszont hogy annal azert kicsit komplexebb, es itt esik pofara a sok fps bajnok, mert itt mar masra is kell(ene) figyelni nem csak arra hogy piff-puff.