
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
Plata #418677 Nézd én is szoktam időnként steamen játszani WT-vel,de afelett baromira eljárt az idő,a grafikája már rohadt elavult.
Mindent fullra véve is már elavult.Egyébként a tankok mozgása nekem sosem jött be.Nem érzed hogy a tank haladna talajon vagy betonon,inkább csúszkál mint egy jégre tévedt gumikacsa.
Plusz eszetlenül érződik hogy ezt ruszkik készítették.
Az egész fejlődés a játékban röhejes.
Nem lehet úgy fejlődni mint WoT-ban,plusz a játékban igazából a ruszki tankok piszkosul erősek.Két tierrel kissebb ruszki simán kilő miközben te megsem tudod sebezni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.19. 18:57:50