banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • asolyom
    #418256
    Nekem ma 22-ből 6 győzelem. Pedig ma végre megvettem az E75-öt, és baromira tetszik eddig, de ezzel is csak 2 vesztes csatát sikerült menni. Mindjárt az elsőben Karélián lőttem 3000-et, meg pattintottam 5000-et, de sajna buktunk. Kétszer úgy ellőttem alap lőszerrel az 50TP kupoláját, hogy csak úgy pislogtam. Ki is csusszant belőle 15 mp alatt 1100+ HP. Utána meg Lórival (40t) mentem egy 3000+ sebzéses kört, de ezt is buktuk.

    Ja, meg az E75-tel azt vettem észre, hogy a HE lőszerrel is elég jól lehet bontogatni hulldownban levő tankokat. Elég pontos az ágyú, és frankón el lehet vele találni a vékonyabb tető lemezt, és így kb. 200-250 sebzést be lehet vinni. Jó, mondjuk az E75 eléggé magas, és laposabb (pl. szovjet) tankok feje búbjára rálátni. De mondjuk egy Progetto 66 is elhúzta a belét, amikor két HE lövést (összesen 736 dmg) kapott a tető lemezre.
    Utoljára szerkesztette: asolyom, 2022.05.16. 18:01:05