banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #417249
    Meglátszik hogy nyár van.
    Győzelem!
    Csata: Kharkov
    Járművek: AE Phase I
    Szerzett tapasztalat: 1 548 (x2 minden nap az első csatáért)
    Kapott Battle Pass pontok: 15
    Szerzett kredit: 22 466
    Csatában elért kitüntetések: Megszálló, Kiváló sofőr jelvény: "III. osztály"
    Küldetés teljesítve! Jutalom: Hozzáadva: Nagyméretű elsősegély készlet (x2), Kézi tűzoltókészülék (x1)
    Személyes tartalékok: További legénységi XP csatánként (x1)
    Be foglaltam úgy a bázist fél hp-val hogy a fél ellenséges csapat T9-10 tankok tőlem kétszáz háromszáz méterre a dombon kempeltek.Az ellenség bázisán van egy bucka az mögé beállva be foglaltam a bázist,ott rohadt előttem a fél bagázs,lőtték a buckát,többször el találták a tornyom is,de nem ütötték be.Mikor már tíz másodperc volt hátra akkor mert két barom elindulni felém,addig egyik sem,pedig ha hat barom megindul és rám jön,simán megszívom.
    M60,Kranvagen,E50M,Leopard PTA is volt,meg a rosseb tudja mi még,ezek lepattantak rólam így tudom.