banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Plata
    #417248
    Ma reggel nagyon szarakodik Eu2.
    Irtózatos lagok vannak,mentem EBR-el egy csatát,hogy le duplázzam,erre a csatában irtózatosan rossz volt vele,lassan reagált a lag miatt.
    Végül meg is haltam az irányíthatatlan járgány miatt,néha a pingem felment 300-500 körülire.
    Kiléptem csatából mentem progettóval is egyet,az is lagos volt ,de azért más egy heavyvel mint egy 80-al robogó vacakkal.
    Na mindegy nyertünk progettóval és nézem hogy hol van EBR csatajelentése,de sehol.nincs,mentem még egy kört progettóval.
    Újra kint vagyok garázsban de nincs sehol az EBR jelentése,csak két Progettó csata jelentése van meg,az EBR sehol,az összesítésben ott van hogy 3 csatát mentem.De jelentés csak 2 van.Elvileg nyertem EBR-el is mert le jött róla a napi dupla csillaga.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.25. 10:05:00