banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • popey8
    #417236
    #417232 Én nem néztem ilyen 1000 csatás statot most, de pár hónapja nekem is ez volt. WR arányosan elég nagyot zuhant, igaz 3 év kihagyás itt is megvolt, de ez nem magyarázat, max az elején. Még mindig (hetente 1-2 nap) kapom a 33% napi WR-t, ma ez eddig 9 csatából van meg. Tavaly márciusban 55 félről, elejéről indultam, most van 54,34 THX WG

    WN8 folyamatosan kínlódik, esik aztán felmegy, utána csökken és így tovább, de hosszútávon azaz tavaly márc óta vmi 100 WN8-at buktam, ha jól emlékszem. Igaz pont mikor visszatértem, akkor gondoltam kihúzom a maradék ágakat... bad idea :D Már tudom miért voltak azok abba hagyva :D Japán heavy, francia nem táras heavy, angol light ág stb. és ugye stock tankokkal is toltam, úgyh igazából nem meglepő ez a csökkenés :D Meg most már nagyrészt T10-ben játszok és úgy látszik ott nem tudom teljesen azt a szintet hozni, mint T8-ban.

    Szerk.: vmiért nekem nem működik a válasz feature
    Utoljára szerkesztette: popey8, 2021.07.22. 18:32:31