
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#411417
Hogy érted, Kacsánrongykor úgyis lesz -30% T8-T10, szóval 10%-ot buksz T9-en, 20%-ot buksz T8-on a "jelentős kedvezményekhez" képest.
A sok T5 dísz mellé azért érdemes megemlíteni, hogy sokkal több az altípus is, így nem lesz annyi duplika sem, ha nem randomból csinálod (amit nem is szabad, ha már csak kevés kell). Persze antiduplikát így is érdemes megtartani T4-T5 díszekre, mert a kisebbekkel töredék shardot nem spórolsz ezekhez képest.
De úgyis csak jövőre érdemes kihúzni az idei albumot Shardból, idén csak a 72-72 cuccal kell bajlódni a MAX kreditért... És itt jön a szopás, a Large Decor-ok 500-1500-3000-5000 Shardba kerülnek, ami nem kicsit anyád kategória. 6000 Shardból kifullozod az egyik tavalyi albumrészt, pff.
Esni meg eddig nem esett 1 sem, pedig az összes small box megvan eddig. :-D
Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.12.16. 16:24:54