banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Lucifer001
    #410531
    Telefonon nem tudok javítani, és véletlen bemenet az üzenet. Szóval én az összeset szeretném kifejleszteni ami elérhető. Annyira nincs az messze, pontosan nem tudom, de kb 3 db 8 asból kell tizesig eljutni, és 6 db 9 esből 10 db tizesig. Kína heavy 2 db tízes. Eközben az Obj 260 sorozatot is szeretném kiválóra javítani ( 3 küldetést kell javítanom) Brit light okkal kapcsolatba igazad van. Én a kerekesekre is haragszom. Megbolondítják a játékot. Ha végképp jön valami übersz@r ág arra van betartalékolva pár 100 ezer free XP amit soha nem használok fel : D Ha valakinek nincsenek apróbb kis céljai a játékban ami elérése ad némi pezsgés akkor inkább én tenném fel neki a kérdést mi értelme? Szépen lőnek ki? :)