
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#389481
Neked fájt az a kredit? Tudom, hogy MINDENKI balfasz, aki aranyat lő. Látom az arany hatott mert még mindig ezen jár az agyad. Full gold? 28 lőszerből 11 az már full?
0.8.9 óta bent van ez a tank a játékban. Az fel se merüljön, hogy régebben szereztem meg a gunmarkot rá még akkor, amikor az összes ilyen habzószájú goldsíró köcsög a közös chat-ben élte ki magát.
Ja és az a -100k másból nem származhat? Fogyócikkről hallottál már?
Szerintem le lehet törölni a játékot ha nem tetszik valami. Nem kell itt vérszopóskodni élethosszon át.
SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!Erre az lesz a válasz:
"höhö ki lett hozva belőled az, ami vagy höhö"