banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • András77
    #356007
    Én pl alig haszálok aranyat, mondjuk most pont benne maradt az IM "felszerelés", de normál esetben 5-10 arany a dózis, attól függően, hogy mennyire kell a kredit, van-e éppen prém fiók stb.

    Ennek az arany lőszere 194 penes, ami nem mondhatni lehengerlőnek, bár legalább apcr és nem heat, cserébe az alacsony alfa miatt elviszi a nyereséget. Egy beforgatott tank simán tudja hárítani. Amúgy is az E25-el nem szabad a lőszert pocsékolni, mert nincs sok, helyezni kell a lövéseket, az meg bemegy arany nélkül. Aranyat inkább kivégzésre (hogy biztosan meglegyen) vagy ha biztosan győzni akarok, de csak azért soha nem töltök, mert a normál lőszer nem viszi be. Beviszi az, csak gyenge pontokat kell célozni vele és ahogy az RNG gondolja, de általában megadja magát, azért van sok skilles csapat meg a modulok rajta.

    Általában amúgyis megkerülöm vele az ellenséget nagy távolságból, hogy oldalára, hátára rálássak, ott meg bűn aranyat tölteni (na jó, kv4 ellen nem az ).