
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
WR104 #331399 Valamelyik nap szamolatlanul kaptam a loveseket az 50B oldalaba ahol senki nem lehetett. Lattam, hogy kitol kapon a panelen igy betettem a barati listamba, hogy majd megnezem ki az a noob gyerek aki igy tud lovoldozni. Aztan csata utan elfelejtettem megnezni majd ma latom, hogy van egy idegen. Akkor dobbentem ra, hogy ki ez a gyerek. Megneztem az adatait es szerintem egyertelmuen latszik, hogy valami nagyon nagy cheater modot hasznal ugy masfel honapja.
A biztonsag kedveert kuldtem ticketet a supportnak. Remelem kezdenek velem valamit mert ha ez elszaporodik akkor a WG-nek vege az tuti.
Utoljára szerkesztette: WR104, 2014.10.18. 23:02:41