
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
suba53 #327658 Szia!
Én nem ragaszkodnék a notebook-hoz. Lehet kapni olyan notebookot, ami reccenéstelenül futtatja az említett játékokat - csillagászati áron.
Hamarosan amúgy is önálló gépet kell venned a fiadnak, ha nem akarsz végleg kiszorulni a pc használat örömeiből.
Én vennék egy asztali gépet a gyereknek. AMD konfigból viszonylag olcsón lehet összerakni egy gépet, ami egy darabig kiszolgálja a játék igényeket. 8GB bőven elég szinte mindenre. Ha meg majd egyetemre jár, és csúcs 3D gépipari szoftvereket akar használni, lehet bővíteni.
Magadnak meg vehetsz egy szerényebb laptopot, ami futtatja a WoT-ot, a többi dolog, netezés filmnézés meg a leggyengébb laptop számára sem gond.
Nálunk a családban mindenkinek van saját gépe, így szent a béke.