
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
#32022
Lejjebb írtátok ,hogy viszonylag hamar végig lehet vinni a játékot és utána már hamar megunható.
-Prémiummal lehet a leghamarabb felérni és így élvezni a belefektetett mani előnyét miszerint felső csatákban te vagy a legnagyobb tier, ez addig jó míg fel nem érnek a sima játékosok onnantól nehezedik.
-A mi még itt tarthatja a játékosokat az frissítések azaz érkezik az új amerikai TD, erősítik a JT-t például és így tovább érkezik a Francia ág is lassan, szépen elosztva állandóan fenntartva a játékos létszámot.
Szerintem rossz a logika, mert azt kine találd hogy más nem tudta kifejleszteni amid neked van, és a balance kőkeményen megvan csinálva. Na még itt ugye csak annyit bizonyítottam hogy egál, de ha belegondolsz hogy ténylegesen kik az ellenfeleid akkor ott van a bökkenő hogy hoppá ezek ugyanolyan faszacsávók mint én vagyok! Szal a játék egyre nehezebb lesz, minnél jobban a "köznép" előtt haladsz. Alapjában véve szétválasztódók a haverjaidtól, mert nekik kissebb van és nem poén nekik veled menni. Van viszont jó oldala is: ha most gyorsan elkezdődnek a clanwar akkor erősítést jelentenél a csapatodnak.