
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs
-
Kacsa1 #281446 Fél év alatt 3x sikerült 8-as tankot csinálni? Ez már valami! Bár ha az átlag 138 xp-det lecseréljük, monjuk Xensation által szerzett 988-ra, akkor az jön ki, hogy ő 7x gyorsabban meg tudná ezt csinálni. Azt is megsúgom, hogy Xensation sem nézett semmilyen videot sem, mégis itt tart.
Amúgy amikor kijött a játék, az első maust (ami T10 ugye, nem 8) 2 nap alatt kihúzták. Ez nyilván egy HC játékos(csapat) volt, de egy normális játékos is ki tud húzni egy T10 tankot napi 2-3 óra játékkal 2-3 hét alatt. Csak ők tesznek is érte valamit.
Ha bannolnak, akkor valamit rosszul csinálsz. Ez 100% Gondolj csak bele. Annyira rosszul játszol, hogy egy előre programozott gagyi robot is ugyanezt a teljesítményt le tudja adni.