banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • FosTalicskaa
    #274983
    A valószínűségszámítás tanárom mondta mindig nekünk, hogy a véletelen nem véletlen.
    Egy ilyen nagy player adatbázissal rendelkező cégnél mint a wg, ahol egy rosszul finomhangolt konfigbeállításokon is dollármilliók múlhatnak a fenti állítás fokozottan igaz.
    De elhiszem, hogy egyeseknek könnyebb bemagyarázni, hogy igen a múlthéten tudtál lőni, de ezen a héten semmit nem fogsz eltalálni, átlőni sebezni és ez a te hibád. és vérpistike el is fogja hinni, mert biztos benne, hogy egy 300-500-ig tartó intervallumon ugyanakkora esélyjel szórja mindenkinek a számokat, mindenféle részrehajlás nélkül a rendszer.